Latvijas karogs plīvo arī Limbažos


15. maijā Limbažos tika pacelts Latvijas valsts sarkanbaltsarkanais karogs, kas ir Nacionālās apvienības Limbažu nodaļas un “Daugavas Vanagi Latvijā” Limbažu nodaļas dāvana novadam un valstij.
Dāvana pasniegta ceļā uz valsts simtgadi
Rihards Kols, biedrības “Latvijas karogs” valdes priekšsēdētājs: “Limbaži šogad ir pirmā pilsēta, kas realizējusi monumentālā karogmasta būvniecību un atklāšanu Latvijā. Paldies visiem, kas ieguldījuši milzīgu darbu, lai karogs lepni plīvotu Limbažu centrā. Īpašu pateicību vēlos paust “Daugavas Vanagi Latvijā” Limbažu nodaļai un Gunāram Grīnbergam, kā arī visiem atbalstītājiem un ziedotājiem.”
Kopumā paredzēts, ka šogad Latvijā vēl četras pilsētas sekos biedrības “Latvijas karogs” idejai – Sigulda, Alūksne, Valmiera un Liepāja.”
“Latvijas karogs” ir unikāls ilgtermiņa projekts. Tā ietvaros līdz Latvijas simtgades sagaidīšanai 2018. gadā, iecerēts izvietot Latvijā augstāko monumentālo Latvijas valsts karogu uz AB dambja Rīgā. Monumentālus valsts karogus plānots izvietot arī Latvijas novados, aicinot projektā iesaistīties pašvaldības.